"İzmir Elektrik Fabrikası Ne Olmak İster?" Ulusal Öğrenci Mimari Fikir Projesi Yarışması Sergisi

SERGİ SAHİBİ:

Mimarlar Odası İzmir Şubesi

HAZIRLAYANLAR:

İLK SERGİLENDİĞİ YER:

İLK SERGİLENDİĞİ TARİH:

14 Mayıs 2019

Yarışmaya Katılan Tüm Projeler

1. ÖDÜL

Ekip (49183)

Nimet Değertaş (MEF Üni.)

Melike Kavalalı (MEF Üni.)

Berin Erikci (MEF Üni.)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


2. ÖDÜL

Ekip (69574)

Berrin Karadağ (İTÜ)

Emre Aydın (İTÜ)

Halil Durmuş (İTÜ)

Nasibe Nur Dündar (İTÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


3. ÖDÜL

Ekip (15286)

Dilek Turhan (DEÜ)

Handenur Aksu (DEÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


EŞDEĞER MANSİYON

Ekip (40589)

Sümeyye Uçar (YTÜ)

İlda Ersezer (YTÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


EŞDEĞER MANSİYON

Ekip (25019)

Fatih Endez (YTÜ)

Saffet İlkay Kaya (YTÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


EŞDEĞER MANSİYON

Ekip (17539)

Ege Alp Esassolak (İTÜ)

İrem Sezer (İTÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


EŞDEĞER MANSİYON

Ekip (21968)

Utku Doğanay (TOBB ETÜ)

Beyza Ayaz (TOBB ETÜ)

Abdurrahman Furkan Balcı (TOBB ETÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


EŞDEĞER MANSİYON

Ekip (71935)

Abdulkadir Öztürk (Karabük Üni.)

Özlem Kan (YTÜ)

Şeyma Bengü Özmutlu (YTÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Ekip (74685)

Aleyna Çiftçi (İstanbul Bilgi Üni.)

Alp Kıskanç (İstanbul Bilgi Üni.)

Can Çobanoğlu (İstanbul Bilgi Üni.)

Ece Eranıl (İstanbul Bilgi Üni.)

Sertaç Özkan Gürel (İstanbul Bilgi Üni.)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Ekip (20269)

Merve Osal (PAÜ)

Recep Çakar (PAÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (31824)

Emine İrem Demirci (TOBB ETÜ)

Halil Baha Akyar (TOBB ETÜ)

Sercan Deniz (TOBB ETÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (29351)

Berna Gemici (PAÜ)

Ebru Emirbayer (PAÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (14652)

Melih Alkan (PAÜ)

Nilay Otçu (PAÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.

TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (19682)

Ceren Su Çelik (İTÜ)

Ece Kalaycıoğlu (İTÜ)

Kıvılcım Göksu Toprak (İTÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (86931)

Erk Korkmaz Solmaz (İTÜ)

Kaan Berk Saraç (İTÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.

TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (64139)

Barış Manav (PAÜ)

Merve Başer (PAÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.

TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (18207)

Yasin Taş (PAÜ)

Afife Nur Özkan (PAÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.

TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (13628)

Cansın Selin Özen (İYTE)

Aslı Filiz Gün (İYTE)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (79201)

Gencer İşlekter (Gebze Teknik Üni.)

Projeyi incelemek için tıklayınız.


TEŞVİK ÖDÜLÜ

Ekip (16073)

Hira Nur Nazlı (YTÜ)

Yağız Soysal (YTÜ)

Projeyi incelemek için tıklayınız.

ETİKETLER

YORUMLAR

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.